Wkładka bezp. nożowa NH2 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 289A 400VAC LNH20289M4T HAGER
Wkładka bezp. nożowa NH2 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 289A 400VAC LNH20289M4T HAGER (LNH20289M4T)
Do ulubionych
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH2 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 289A 400VAC LNH20289M4T HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782871/0/hager_LNH20289M4T_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH2 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 289A 400VAC LNH20289M4T HAGER
Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) nie
Napięcie znamionowe AC 400 V
Prąd znamionowy 289 A
Strata mocy przy prądzie znamionowym 18.6 W
Znamionowa zdolność łączeniowa 120 kA
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH2 wsk.podw. uchwyt nieiz. gTr 289A 400VAC LNH20289M4T HAGER