Wkładka bezp. nożowa NH1 wsk.podw. uchwyt izol. gG 250A 500 VAC LNH1250MK HAGER
Wkładka bezp. nożowa NH1 wsk.podw. uchwyt izol. gG 250A 500 VAC LNH1250MK HAGER (LNH1250MK)
10 dni
Stan magazynowy producenta
12 SZT
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH1 wsk.podw. uchwyt izol. gG 250A 500 VAC LNH1250MK HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782739/0/hager_LNH1250MK_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH1 wsk.podw. uchwyt izol. gG 250A 500 VAC LNH1250MK HAGER
Parametr Wartość
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 gG
Znamionowa zdolność łączeniowa AC 120 kA
Znamionowa zdolność łączeniowa DC 80 kA
Charakterystyka gG (ochrona okablowania/urządzeń)
Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) tak
Napięcie znamionowe AC 500 V
Prąd znamionowy 250 A
Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH1
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik kombinowany (podwójny)
Strata mocy przy prądzie znamionowym 20 W
Znamionowa zdolność łączeniowa 120 kA
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH1 wsk.podw. uchwyt izol. gG 250A 500 VAC LNH1250MK HAGER