Wkładka bezp. nożowa NH1 wsk.podw. uchwyt nieiz. aM 224A 690 VAC LNH1224M6A HAGER
Wkładka bezp. nożowa NH1 wsk.podw. uchwyt nieiz. aM 224A 690 VAC LNH1224M6A HAGER (LNH1224M6A)
Do ulubionych
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH1 wsk.podw. uchwyt nieiz. aM 224A 690 VAC LNH1224M6A HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782782/0/hager_LNH1224M6A_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH1 wsk.podw. uchwyt nieiz. aM 224A 690 VAC LNH1224M6A HAGER
Parametr Wartość
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 aM
Znamionowa zdolność łączeniowa AC 80 kA
Charakterystyka aM (ochrona zwarciowa silników)
Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) nie
Napięcie znamionowe AC 690 V
Prąd znamionowy 224 A
Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH1
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik kombinowany (podwójny)
Strata mocy przy prądzie znamionowym 13.5 W
Znamionowa zdolność łączeniowa 100 kA
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH1 wsk.podw. uchwyt nieiz. aM 224A 690 VAC LNH1224M6A HAGER