Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. aM 25A 690VAC LNH000025M6A HAGER
Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. aM 25A 690VAC LNH000025M6A HAGER (LNH000025M6A)
Do ulubionych
Opis produktu: Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. aM 25A 690VAC LNH000025M6A HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782677/0/hager_LNH000025M6A_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. aM 25A 690VAC LNH000025M6A HAGER
Parametr Wartość
Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 aM
Znamionowa zdolność łączeniowa AC 80 kA
Charakterystyka aM (ochrona zwarciowa silników)
Metalowe izolowane zaczepy (IMGL) nie
Napięcie znamionowe AC 690 V
Prąd znamionowy 25 A
Rodzaj budowy bezpiecznika zgodnie z IEC 60269 NH000
Rodzaj napięcia AC
Rodzaj wskaźnika zadziałania Wskaźnik kombinowany (podwójny)
Strata mocy przy prądzie znamionowym 1.3 W
Znamionowa zdolność łączeniowa 100 kA
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka bezp. nożowa NH000 wsk.podw. uchwyt nieiz. aM 25A 690VAC LNH000025M6A HAGER