Polecane
Cena: |
695,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
681,24 |
zł netto |
Cena: |
854,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
837,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik mocy h250 3P 25kA 32A TM HHG032U HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3059541/0/hager_HHG032U_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wyłącznik mocy h250 3P 25kA 32A TM HHG032U HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawczy wyzwalacza zwarciowego zwłocznego | 0 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 20 - 32 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 192 - 416 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, 50 Hz | 25 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa lcu przy 400 V, 50 Hz | 25 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Do montażu na szynie TH | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 0 |
| Opcjonalny montaż na szynie DIN TH | nie |
| Opcjonalny napęd silnikowy | tak |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Przełącznik |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Straty mocy | 23.4 W |
| Umiejscowienie przyłączy obwodów głównych | Strona przednia |
| W komplecie z zabezpieczeniem | tak |
| Wbudowany napęd silnikowy | nie |
| Zakres napięcia znamionowego | 220 - 690 V |
| Ze wskaźnikiem wyłączenia | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Zintegrowane zabezpieczenie przed zwarciem doziemnym | nie |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 32 A |
Pliki do pobrania
hager_hhg032u_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 16:18, 201.07 kB]
PDS_HHG032U_3301_pl-PL -
m/download/23393307/pds-hhg032u-3301-pl-pl.pdf [37.38 kB]
ID1_H250_6H5550D_WEB -
m/download/23393308/id1-h250-6h5550d-web.pdf [9.52 MB]
rohs_declaration_HHG032U_en-GB -
m/download/23393309/rohs-declaration-hhg032u-en-gb.pdf [42.06 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_295_MS_2021_V1_0 -
m/download/23393310/hager-deklaracja-ce-295-ms-2021-v1-0.pdf [188.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik mocy h250 3P 25kA 32A TM HHG032U HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135