Polecane
Cena: |
110,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,41 |
zł netto |
Cena: |
135,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
135,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Mocowanie wsparcie do kabli 90 stopni 600x 600mm NSYCFS96 SCHNEIDER
Spacial 90° podpora mocująca do kabli, 600x600mm. rodzina produktów: zarządzanie okablowaniem - akcesoria / oddzielny typ części: podpora mocująca dla kabli - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: Spacial Mocowanie wsparcie do kabli 90 stopni 600x 600mm NSYCFS96 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk galwaniczny/elektrolityczny |
| Długość | 600 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Cynk |
| Materiał | Stal |
| Model | Inne |
| System utrzymania sprawności działania E30, E90 w czasie pożaru | nie |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Zakres kątów | 90 - 90 ° |
Pliki do pobrania
NSYCFS96_document -
m/download/17931770/nsycfs96-document.pdf [68.64 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006995/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Spacial Mocowanie wsparcie do kabli 90 stopni 600x 600mm NSYCFS96 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135