Polecane
Cena: |
28,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,33 |
zł netto |
Cena: |
34,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Spacial Nakrętki do ubydowy DIN 4 sztuki NSYAMCSF SCHNEIDER
Zestaw 4 nakrętek do pionowych szyn aluminiowych.. rodzina produktów: akcesoria montażowe - akcesoria / oddzielny typ części: przejściówka podstawy DIN - aplikacja urządzenia: wielozadaniowy - miejsce montażu: podpora aluminiowa - składanie urządzenia: 4
Parametry techniczne: Spacial Nakrętki do ubydowy DIN 4 sztuki NSYAMCSF SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Spawalne/zgrzewalne | tak |
| Z pierścieniem nylonowym | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Cu2/Cu3 (mosiądz) |
| Kolor | Mosiądz |
| Lewy gwint | nie |
| Materiał | Mosiądz |
| Model | Inne |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Rozmiar gwintu metrycznego | 8 |
| Samoblokująca | nie |
| Skok gwintu | 1.25 mm |
| System przykręcania | Inne |
| Szerokość klucza | 13 mm |
| Wysokość | 19 mm |
| Z kołnierzem | nie |
Pliki do pobrania
NSYAMCSF_document -
m/download/17931810/nsyamcsf-document.pdf [89.17 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006771/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP100104EN -
m/download/17815832/envpep100104en.pdf [301.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135