Polecane
Cena: |
2218,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 218,00 |
zł netto |
Cena: |
2728,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 728,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KNX aktor załączający REG-K 4x 230 V 16 A jasnoszary z uruchomieniem ręcznym MTN647593 SCHNEIDER
Aktor załączający REG-K/4x230/16 z uruchamianiem ręcznym, jasnoszary. rodzina produktów: KNX - typ produktu: łącznik elemtru wykonawczego - tryb pracy: MANUAL - typ magistrali: KNX - informacje dodatkowe urzadzenia modułowego: możliwość podłączenia różnyc
Parametry techniczne: KNX aktor załączający REG-K 4x 230 V 16 A jasnoszary z uruchomieniem ręcznym MTN647593 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd łączeniowy | 16 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dla sterowania lokalnego/ręcznego | tak |
| Do obciążeń pojemnościowych | tak |
| Komunikacja bezprzewodowa dwukierunkowa | nie |
| Maksymalna liczba wyjść przełącznych | 4 |
| Maksymalna moc łączeniowa | 3600 W |
| Moc wyjściowa | 3600 W |
| Moduł magistralowy odłączalny | nie |
| Możliwość podłączania różnych faz | tak |
| Możliwość rozbudowy modułowej | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| System magistralny Funkbus (radiowy) | nie |
| System magistralny KNX | tak |
| System magistralny KNX z transmisją radiową | nie |
| System magistralny LON | nie |
| System magistralny Powernet | nie |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Ze złączem magistrali | tak |
| Znamionowe napięcie pracy | 230 - 230 V |
Pliki do pobrania
MTN647593_document -
m/download/17947580/mtn647593-document.pdf [110.89 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006495/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1002576-1 -
m/download/17854812/1002576-1.pdf [877.00 kB]
ENVPEP2002006EN -
m/download/17854810/envpep2002006en.pdf [420.00 kB]
ENVEOLI2002006EN -
m/download/17854811/enveoli2002006en.pdf [415.99 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co KNX aktor załączający REG-K 4x 230 V 16 A jasnoszary z uruchomieniem ręcznym MTN647593 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135