Polecane
Cena: |
1115,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 115,00 |
zł netto |
Cena: |
1371,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 371,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: KNX Argus czujnik obecności podtynkowy 2x 2,2 m biały połysk System M 180 MTN630419 SCHNEIDER
Czujnik obecności KNX ARGUS 180/2,20m, p/t, B.P, P, Sys M. rodzina produktów: KNX - nazwa serii: M-Arc, M-Elegance, M-Plan, M-Plan glass, M-Smart, M-Star, System M - kod koloru: RAL 9010. Zalety: System KNX Schneider Electric proponuje jedno kompleksowe r
Parametry techniczne: KNX Argus czujnik obecności podtynkowy 2x 2,2 m biały połysk System M 180 MTN630419 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kąt detekcji w poziomie | 0 - 180 ° |
| Maksymalny czas załączenia | 15300 min |
| Maksymalny zasięg boczny | 8 m |
| Maksymalny zasięg na wprost | 12 m |
| Minimalny czas załączenia | 1 s |
| Optymalna wysokość montażowa | 2.2 m |
| Średnica pola detekcji na powierzchni | 16 m |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Funkcja uczenia wartości progowej natężenia światła | nie |
| Gatunek materiału | Inne |
| Inne systemy magistralne | Brak |
| Kolor | Biały |
| Komunikacja bezprzewodowa dwukierunkowa | nie |
| Liczba kanałów | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Czujnik obecności |
| Nadzór klatek schodowych | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Przełącznik pracy | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Regulowana wartość progowa natężenia światła | tak |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Strefa dla zwierząt | nie |
| System magistralny Funkbus (radiowy) | nie |
| System magistralny KNX | tak |
| System magistralny KNX z transmisją radiową | nie |
| System magistralny LON | nie |
| System magistralny Powernet | nie |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wyłącznik zwłoczny samouczący | nie |
| Zabezpieczenie przed skradaniem | tak |
| Ze złączem magistrali | tak |
Pliki do pobrania
MTN630419_document -
m/download/17947492/mtn630419-document.pdf [126.92 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006466/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK1003844-0 -
m/download/17854998/uk1003844-0.pdf [482.02 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co KNX Argus czujnik obecności podtynkowy 2x 2,2 m biały połysk System M 180 MTN630419 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135