Polecane
Cena: |
64,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,43 |
zł netto |
Cena: |
79,25 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,25 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Merten M-Smart ramka czterokrotna biały polarny MTN478419 SCHNEIDER
Merten, M-Smart, ramka czterokrotna, biały polarny, to osprzęt serii Merten marki Schneider Electric. Ramka czterokrotna charakteryzuje się stopniem ochrony IP20. Produkt ma wykończenie powierzchni w kolorze białym polarnym. Do produkcji elementu wykorzystano poliwęglan. Produkt jest montowany podtynkowo.
Opis serii
Parametry techniczne: Merten M-Smart ramka czterokrotna biały polarny MTN478419 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 60 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 10.1 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Inne |
| Liczba jednostek | 4 |
| Liczba jednostek w pionie | 0 |
| Liczba jednostek w poziomie | 4 |
| Liczba łączników | 4 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Numer RAL (zbliżony) | 9010 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż zaciskowy/śrubowy |
| Szerokość | 80.5 mm |
| Szerokość wbudowania | 0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 294.1 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
MTN478419_document -
m/download/17947700/mtn478419-document.pdf [63.71 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22060372/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Merten M-Smart ramka czterokrotna biały polarny MTN478419 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135