Polecane
Cena: |
7422,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7 422,53 |
zł netto |
Cena: |
9129,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9 129,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Panel 7.5/ Kolor 640×480 TFT 2COM ETH SD HMIGTO4310 SCHNEIDER
Zaawansowany panel dotykowy 640x480 pikseli QVGA — 7,5 cala TFT — 96 MB. rodzina produktów: Magelis GTO - rozmiar wyświetlacza: 7.5 cala - dostawa/zasilanie: źródło zewnętrzne. Zalety:
Magelis GTO: panele o optymalnej funkcjonalności z
Parametry techniczne: Panel 7.5/ Kolor 640×480 TFT 2COM ETH SD HMIGTO4310 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Standard komunikacji bezprzewodowej 3G (UMTS) | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP67 |
| Użyteczna pamięć projektowa / pamięć użytkownika | 96000 kB |
| Z wyjściem drukarki | tak |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość wbudowania | 60 mm |
| IO link master | tak |
| Liczba interfejsów sprzętowych bezprzewodowych | 0 |
| Liczba języków online | 0 |
| Liczba klawiszy systemowych | 0 |
| Liczba klawiszy z diodami LED | 0 |
| Liczba poziomów haseł | 0 |
| Liczba poziomów szarości/niebieskości wyświetlacza | 16 |
| Liczba programowalnych klawiszy funkcyjnych | 0 |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 65536 |
| Liczba złączy PROFINET | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych innych | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych równoległych | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-232 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-422 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych RS-485 | 1 |
| Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY | 0 |
| Liczba złączy sprzętowych USB | 2 |
| Maksymalna rozdzielczość w pionie | 480 |
| Maksymalna rozdzielczość w poziomie | 640 |
| Montaż ścienny / montaż bezpośredni | tak |
| Możliwa domyślna wartość procesu (wejście) | tak |
| Możliwa reprezentacja stanu procesu (wyjście) | tak |
| Możliwość ładowania dodatkowych komponentów oprogramowania | tak |
| Możliwość montażu na szynie | nie |
| Napięcie zasilające dla DC | 24 - 24 V |
| Obsługa innych protokołów | tak |
| Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work | nie |
| Obsługa protokołu ASI | nie |
| Obsługa protokołu CAN | nie |
| Obsługa protokołu Data-Highway | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet | nie |
| Obsługa protokołu DeviceNet Safety | nie |
| Obsługa protokołu EtherNet/IP | tak |
| Obsługa protokołu Foundation Fieldbus | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS | nie |
| Obsługa protokołu INTERBUS-Safety | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu LON | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | tak |
| Obsługa protokołu PROFIBUS | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET CBA | nie |
| Obsługa protokołu PROFINET IO | nie |
| Obsługa protokołu PROFIsafe | nie |
| Obsługa protokołu SafetyBUS p | nie |
| Obsługa protokołu SERCOS | nie |
| Obsługa protokołu SUCONET | nie |
| Obsługa protokołu TCP/IP | nie |
| Przekątna ekranu | 7.5 cal |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj wyświetlacza | TFT |
| Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GPRS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GSM | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej UMTS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11 | nie |
| Stopień ochrony (IP) części czołowej | IP67 |
| Stopień ochrony części frontowej (NEMA) | 4X |
| Szerokość elementu frontowego | 218 mm |
| Technologia dotykowa | Rezystancyjna |
| Wysokość elementu frontowego | 173 mm |
| Z interfejsem SW | tak |
| Z klawiaturą alfanumeryczną | nie |
| Z klawiaturą numeryczną | nie |
| Z obsługą wiadomości/komunikatów (łącznie z buforowaniem i potwierdzeniem) | tak |
| Z recepturami | tak |
| Z sygnalizacją komunikatów | tak |
| Z wyświetlaczem kolorowym | tak |
| Zakres temperatur pracy | 0 - 50 °C |
Pliki do pobrania
HMIGTO4310_document -
m/download/17931404/hmigto4310-document.pdf [208.38 kB]
HRB43278_05 -
m/download/17814108/hrb43278-05.pdf [222.81 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21999430/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK_DoC_HMIGTO_JUL2021 -
m/download/17814107/uk-doc-hmigto-jul2021.pdf [246.42 kB]
ENVEOLI1402012EN_V1 -
m/download/17814106/enveoli1402012en-v1.pdf [132.98 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135