Polecane
Cena: |
167,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
166,41 |
zł netto |
Cena: |
205,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
204,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Stycznik GC, 1 NO 1 NC, 16A, 220...240 V AC GC1611M5 SCHNEIDER
Stycznik GC, 1 NO 1 NC, 16A, 220...240 V AC. Zakres: TeSys - typ produktu: stycznik modułowy - zastosowanie: obwody oświetleniowe, ogrzewanie, sterowanie silnikiem - Kategoria użytkowania: AC-7A, AC-7B - liczba biegunów: 2P - kombinacja styków: 1 NO + 1 N
Parametry techniczne: Stycznik GC, 1 NO 1 NC, 16A, 220...240 V AC GC1611M5 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez przydźwięku | tak |
| Głębokość wbudowania | 62.5 mm |
| Kategoria użytkowania | 7 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 650 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 800 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 600 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 1800 W |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Suwak do obsługi manualnej | nie |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 18 |
| Z funkcją dzień/noc | tak |
| Znamionowe napięcie pracy | 0 - 250 V |
| Znamionowe napięcie sterujące | 220 - 240 V |
| Znamionowy prąd pracy | 16 A |
Pliki do pobrania
GC1611M5_document -
m/download/17943442/gc1611m5-document.pdf [79.22 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21998739/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik GC, 1 NO 1 NC, 16A, 220...240 V AC GC1611M5 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135