Polecane
Cena: |
59,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,19 |
zł netto |
Cena: |
72,80 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Szyna sztyftowa Acti9 N-L1-N-L2-N-L3 A9XPH512 100A 3P+N 12 modułów A9XPH512 SCHNEIDER
Szyna łączeniowa — łatwa do cięcia — 4-biegunowa 12modułów 100A. Zakres: Linergy - nazwa produktu: FH - typ produktu: szyna grzebieniowa - akcesoria / oddzielna kategoria części: akcesorium łączeniowe - odległość między drogami: 36 mm - oznaczenie: N L1 N
Parametry techniczne: Szyna sztyftowa Acti9 N-L1-N-L2-N-L3 A9XPH512 100A 3P+N 12 modułów A9XPH512 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 220 mm |
| Do liczby urządzeń | 6 |
| Do urządzeń z torem N | tak |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | tak |
| Kolor | Biały |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba faz | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 415 V |
| Przekrój | 16 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Pin/sztyft |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Wielkość odstępów | 18 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 100 A |
Pliki do pobrania
A9XPH512_document -
m/download/17931497/a9xph512-document.pdf [67.80 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21992928/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
FD20030401C_comb_busbars -
m/download/17816784/fd20030401c-comb-busbars.pdf [554.13 kB]
PEP ecopassport SCHN-00571-V01.01-EN_2 -
m/download/17816783/pep-ecopassport-schn-00571-v01-01-en-2.pdf [318.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Szyna sztyftowa Acti9 N-L1-N-L2-N-L3 A9XPH512 100A 3P+N 12 modułów A9XPH512 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135