Polecane
Cena: |
737,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
737,89 |
zł netto |
Cena: |
907,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
907,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik nadprądowy Acti9 C120N 4P C100A A9N18374 SCHNEIDER
C120N, wyłącznik nadprądowy, 4p, 100A, charakterystyka C. aplikacja wyłącznika: rozdział - rodzina produktów: C120 - Zakres: Acti 9 - typ produktu: wyłącznik miniaturowy - opis skrócony: C120N - rodzaj sieci: AC - technologia wyzwalacza: termomagnetyczny
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy Acti9 C120N 4P C100A A9N18374 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 4 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V | 10 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V | 10 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 20 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V | 10 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 6 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Głębokość wbudowania | 44 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Kategoria przepięcia | 4 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 4 |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 100 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1.5 - 50 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 35 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 6 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
A9N18374_document -
m/download/17938961/a9n18374-document.pdf [113.85 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21992686/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
FD16032903D_C120_iKQ -
m/download/17835113/fd16032903d-c120-ikq.pdf [501.96 kB]
PEP ecopassport SCHN-00324-V02.01-EN -
m/download/17835112/pep-ecopassport-schn-00324-v02-01-en.pdf [497.98 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik nadprądowy Acti9 C120N 4P C100A A9N18374 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135