Polecane
Cena: |
188,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
188,36 |
zł netto |
Cena: |
231,68 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
231,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik do obwodów niskich mocy Acti9 iRLI-24 1Z+1CO Us = 24 VAC A9E15537 SCHNEIDER
Przekaźnik impulsowy iRLI 10A, dwubiegunowy, Uc 24 V AC Ue 250 V AC. zastosowanie przekaźnika: przekaźnik przełączny - rodzina produktów: iRLI - opis skrócony: iRLI - zestaw styków sygnałowych: 1 C/O + 1 NO. Zalety: .. Zastosowanie: ..
Parametry techniczne: Przekaźnik do obwodów niskich mocy Acti9 iRLI-24 1Z+1CO Us = 24 VAC A9E15537 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 - 60 Hz |
| Funkcja | Mechaniczny |
| Głębokość wbudowania | 65.5 mm |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 2300 W |
| Napięcie sterowania 1 | 24 - 24 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Zakres napięcia zasilającego | 230 - 230 V |
Pliki do pobrania
A9E15537_document -
m/download/17944204/a9e15537-document.pdf [77.32 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991877/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik do obwodów niskich mocy Acti9 iRLI-24 1Z+1CO Us = 24 VAC A9E15537 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135