Polecane
Cena: |
292,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
292,67 |
zł netto |
Cena: |
359,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
359,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik interfejsowy Acti9 iRBN A9A15393 SCHNEIDER
Niskopoziomowy przekaźnik interfejsu iRBN — 5mA/5VAC-DC — 2A/250 V CA — 230VAC. zastosowanie przekaźnika: przekaźnik interfejsowy niskiego poziomu - funkcja dostępna: aktywacja niskonatężeniowych obwodów elektronicznych po odebraniu sekwencji nn - rodzina
Parametry techniczne: Przekaźnik interfejsowy Acti9 iRBN A9A15393 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) | 5 A |
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 - 60 Hz |
| Funkcja | Częściowo elektroniczny |
| Głębokość wbudowania | 65.5 mm |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Napięcie sterowania 1 | 230 - 230 V |
| Prąd znamionowy | 5 A |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Zakres napięcia zasilającego | 5 - 250 V |
Pliki do pobrania
A9A15393_document -
m/download/17944192/a9a15393-document.pdf [73.91 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991448/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik interfejsowy Acti9 iRBN A9A15393 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135