Polecane
Cena: |
155,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
155,85 |
zł netto |
Cena: |
191,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
191,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Transformator dzwonkowy Acti9 iTR-B-8/8-12 8 VA 8-12 VAC A9A15216 SCHNEIDER
Modułowy transformator dzwonkowy iTR — 230 V 50..60 Hz — wyjście 8..12 V — 8 VA. rodzina produktów: Acti 9 - opis skrócony: iTR.
Parametry techniczne: Transformator dzwonkowy Acti9 iTR-B-8/8-12 8 VA 8-12 VAC A9A15216 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna strata mocy | 1.4 W |
| Napięcie wtórne 1 | 8 V |
| Napięcie wtórne 2 | 12 V |
| Prąd strony wtórnej 1 | 1 A |
| Prąd strony wtórnej 2 | 0.66 A |
| Długość | 60 mm |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Napięcie pierwotne | 230 V |
| Ochrona przeciwzwarciowa | tak |
| Ochrona termiczna | tak |
| Rodzaj transformatora | Typowy transformator dzwonkowy |
| Szerokość | 36 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wersja modułowa | tak |
| Wysokość | 89 mm |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
Pliki do pobrania
A9A15216_document -
m/download/17945668/a9a15216-document.pdf [74.28 kB]
S1B8471101-00 -
m/download/17851787/s1b8471101-00.pdf [89.48 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991436/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU declaration of conformity - iTR - FD15110902A -
m/download/17851786/eu-declaration-of-conformity-itr-fd15110902a.pdf [172.42 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Transformator dzwonkowy Acti9 iTR-B-8/8-12 8 VA 8-12 VAC A9A15216 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135