Polecane
Cena: |
179,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
179,00 |
zł netto |
Cena: |
220,17 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
220,17 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Opaska stalowa 1100x10 mm z funkcja grzechotki 262970/1100 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat MIL | nie |
| Certyfikat UL | nie |
| Certyfikat VG | nie |
| Długość taśmy | 1100 mm |
| Grubość opaski | 0.4 mm |
| Kolor | Stal szlachetna |
| Materiał | Metal |
| Min. wytrzymałość na rozciąganie | 1960 N |
| Model | Bez ząbkowania |
| Możliwość rozpięcia | nie |
| Obszar nadruku | Brak |
| Odporność na promienie UV ASTM D6779 | tak |
| Sposób mocowania | Brak |
| Szerokość taśmy | 10 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Produkty z tej samej kategorii co Opaska stalowa 1100x10 mm z funkcja grzechotki 262970/1100 HAUPA
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135