Polecane
Cena: |
14,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,41 |
zł netto |
Cena: |
17,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt mocujący flop 14-20 szary z gwoździem 44 mm 262227 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość gwoździa | 44 mm |
| Średnica gwoździa | 2.5 mm |
| Blokada rury | nie |
| Do średnicy | 14 - 20 mm |
| Gatunek materiału | Polietylen (PE) |
| Gwóźdź ze stali hartowanej | tak |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model podwójny | nie |
| Model/kształt/forma | Okrągły |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość otworu | 13.1 mm |
| Wysokość otworu | 13.7 mm |
| Z gwoździem | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt mocujący flop 14-20 szary z gwoździem 44 mm 262227 HAUPA
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135