Polecane
Cena: |
10,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,24 |
zł netto |
Cena: |
12,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wąż termokurczliwy 25.4/12.7 1 m 262090 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość ścianki po skurczeniu | 0.9 mm |
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 12.7 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 25.4 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | nie |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Cienkościenny |
| Możliwość nadruku | nie |
| Współczynnik kurczliwości | 2:1 |
| Z klejem w środku | nie |
| Zakres temperatur pracy | -55 - 135 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Produkty z tej samej kategorii co Wąż termokurczliwy 25.4/12.7 1 m 262090 HAUPA
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135