Polecane
Cena: |
81,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
81,79 |
zł netto |
Cena: |
100,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
100,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Otwornica 51 mm ze stopu twardego 231960 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość cięcia | 50 mm |
| Nadaje się do drewna | tak |
| Średnica wiertła centrującego | 6.35 mm |
| Do aluminium | nie |
| Do drewna | tak |
| Do metali nieżelaznych | nie |
| Do mosiądzu | nie |
| Do płyt gipsowo - kartonowych | tak |
| Do stali szlachetnej | nie |
| Do tworzywa sztucznego | tak |
| Do żeliwa | nie |
| Fazownik | nie |
| Rodzaj mocowania | Chwyt sześciokątny |
| Średnica | 51 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Produkty z tej samej kategorii co Otwornica 51 mm ze stopu twardego 231960 HAUPA
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135