Polecane
Cena: |
61,96 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,96 |
zł netto |
Cena: |
76,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wiertło spiralne szlifowane TIN o 12,5 mm** 230250 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość robocza | 101 mm |
| Średnica wiertła | 13 mm |
| Długość całkowita | 151 mm |
| Do metali nieżelaznych | tak |
| Do stali | tak |
| Do stali szlachetnej | tak |
| Do żeliwa | tak |
| Rodzaj mocowania | Chwyt cylindryczny |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Produkty z tej samej kategorii co Wiertło spiralne szlifowane TIN o 12,5 mm** 230250 HAUPA
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135