Polecane
Cena: |
511,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
511,59 |
zł netto |
Cena: |
629,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
629,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Sarel Czujnik zapylenia NSYCCAFSDUST SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Montaż na rurze | nie |
| Nadaje się do cieczy | nie |
| Aktywny pomiar temperatury | tak |
| Bezprzewodowe | nie |
| Bluetooth | nie |
| Do cieczy | nie |
| Do gazów | nie |
| Do montażu kanałowego | nie |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do powietrza | tak |
| Element czujnika wewnątrz obudowy | nie |
| Funkcja pamięci błędu | nie |
| Głębokość obudowy | 15.5 mm |
| Kolor obudowy | Inne |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kompatybilny z WiFi | nie |
| Liczba punktów pomiarowych | 1 |
| Liczba sygnałów wyjściowych | 1 |
| Materiał obudowy czujnika | Inne |
| Miejsce stosowania | Inne |
| Montaż ścienny | nie |
| Możliwość montażu na stojaku | nie |
| Możliwość ustawienia przesunięcia (offsetu) | nie |
| NFC (Near Field Communication) | nie |
| Obsługa protokołu BACnet | nie |
| Obsługa protokołu KNX | nie |
| Obsługa protokołu MODBUS | nie |
| Obsługa protokołu MP (Multi Point) | nie |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Pomiar CO2 | nie |
| Pomiar drobnego pyłu (PM) | nie |
| Pomiar entalpii | nie |
| Pomiar LZO | nie |
| Pomiar punktu rosy | nie |
| Pomiar średniej temperatury | nie |
| Pomiar wilgotności bezwzględnej | nie |
| Pomiar względnej wilgotności powietrza | nie |
| Potencjometr z pokrętłem regulacyjnym | nie |
| Przewód dołączony na stałe do czujnika | nie |
| Przycisk trybu czuwania | nie |
| Rodzaj czujnika | Inne |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Wtykowe samozaciskowe |
| Sposób mocowania pokrywy | Zatrzask |
| Szerokość obudowy | 69.9 mm |
| Technologia | Inne |
| Technologia LoRa | nie |
| Temperatura otoczenia | -15 - 60 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wysokość obudowy | 34.15 mm |
| Z materiałem montażowym | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z obudową | nie |
| Z wyświetlaczem | nie |
| Zakres pomiaru temperatury | -40 - 75 °C |
Pliki do pobrania
NSYCCAFSDUST_document -
m/download/17932698/nsyccafsdust-document.pdf [84.38 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22006951/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
DEC_UE_ ClimaSys Smart Ventilation Systems_CSVS_v02 -
m/download/17816198/dec-ue-climasys-smart-ventilation-systems-csvs-v02.pdf [875.31 kB]
ENVPEP2103012EN -
m/download/17816197/envpep2103012en.pdf [354.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135