Polecane
Cena: |
4702,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4 702,55 |
zł netto |
Cena: |
5784,14 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5 784,14 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Mata izolacyjna 50.000 V 4,5 mm 120033 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie znamionowe do | 36000 V |
| Wytrzymałość dielektryczna | 36 kV |
| Długość | 10000 mm |
| Grubość | 4.5 mm |
| Kolor | Szary |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 1000 mm |
| Twardość w skali Shore'a | 65 |
| W formie wanny | nie |
| Z powłoką antypoślizgową | tak |
| Zwijana w rolkę | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135