Polecane
Cena: |
7,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,39 |
zł netto |
Cena: |
9,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wskaźnik napięcia - Lose 100-250V 100647 HAUPA
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy napięcia | 120 - 250 V |
| Długość | 140 mm |
| Długość klingi | 65 mm |
| Obciążenia dołączane | nie |
| Obciążenie wewnętrzne | nie |
| Rodzaj testu | 1-biegunowy |
| Szerokość trzpienia | 3 mm |
| Wskaźnik kolejności faz | nie |
| Wskaźnik napięcia | Lampa tląca |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: HAUPA GmbH ul. Lange Straße 40 42857 Remscheid
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135