Polecane
Cena: |
24,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,45 |
zł netto |
Cena: |
29,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rama Metalowa Do Montażu Pop-Up W Wylewkach Betonowych - 4 Moduły 054001 LEGRAND
Minipuszki Pop-up- Mogą być montowane w podłogach technicznych, wylewkach betonowych lub zintegrowane bezpośrednio z meblem (biurka, stoły konferencyjne, itd.)- Spełniają wymagania norm IEC 60670-1, IEC 60670-23, IEC 60884-1Ramy metalowe do montażu puszek Pop-up w wylewkach betonowych- Do montażu puszek Pop-up w wylewkach betonowych. Wyposażone w wyjścia kablowe o średnicy Ø 20 mm i Ø 25 mm- 4 moduły
Parametry techniczne: Rama Metalowa Do Montażu Pop-Up W Wylewkach Betonowych - 4 Moduły 054001 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba 15-pinowych złączy D-Sub | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (typ F) | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym CEE 7/3 (typ F) | 0 |
| Liczba złączy audio | 0 |
| Liczba złączy HDMI | 0 |
| Liczba złączy kat. 5e | 0 |
| Liczba złączy kat. 6 | 0 |
| Model uchylny | nie |
| Długość | 122 mm |
| Głębokość wbudowania | 0 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba gniazd D-Sub 15-pinowych | 0 |
| Liczba gniazd ze stykiem ochronnym (SCHUKO) | 0 |
| Liczba złączy USB | 0 |
| Materiał | Inne |
| Model | Do wbudowania |
| Model/kształt/forma | Prostokątny |
| Możliwość wysuwania | nie |
| Szerokość | 100 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Wysokość | 61.2 mm |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
Pliki do pobrania
F01367EN-05 -
m/download/22617375/f01367en-05.pdf [1.43 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Rama Metalowa Do Montażu Pop-Up W Wylewkach Betonowych - 4 Moduły 054001 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135