Polecane
Cena: |
446,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
446,07 |
zł netto |
Cena: |
548,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
548,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Moduł rozszerzeń 24VDC 4/4 we/wy przek. LOGIC-8ER-D 004780008 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Moduł rozszerzeń 24VDC 4/4 we/wy przek. LOGIC-8ER-D 004780008 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 59.6 mm |
| Liczba wejść cyfrowych | 4 |
| Liczba wyjść cyfrowych | 4 |
| Napięcie zasilające dla DC | 24 - 24 V |
| Prąd wyjściowy | 8 A |
| Rodzaj napięcia wejściowego | DC |
| Rodzaj napięcia wyjściowego | AC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | DC |
| Rodzaj wyjścia cyfrowego | Przekaźnik |
| Szerokość | 38 mm |
| Wysokość | 90 mm |
Pliki do pobrania
10_ETICONTROL_PL_2022_2023 -
m/download/23220787/10-eticontrol-pl-2022-2023.pdfpage3 [3.24 MB]
004780008_Instruction -
m/download/23220789/004780008-instruction.pdf [5.52 MB]
PL100118V3 -
m/download/23220788/pl100118v3.pdf [165.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135