Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.22-42V-50/60HZ 004641180 ETI
Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.22-42V-50/60HZ 004641180 ETI (004641180)
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.22-42V-50/60HZ 004641180 ETI
Parametry techniczne: Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.22-42V-50/60HZ 004641180 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 2
Liczba styków pomocniczych zwiernych 2
Rodzaj napięcia sterowania AC
Sposób przyłączenia obwodu pomocniczego Połączenie śrubowe
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 42 - 42 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 42 - 42 V
Znamionowy prąd pracy Ie, 400 V 10 A