Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.04-24V-50/60HZ 004641164 ETI
Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.04-24V-50/60HZ 004641164 ETI (004641164)
10 dni
Stan magazynowy producenta
8 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.04-24V-50/60HZ 004641164 ETI
Parametry techniczne: Stycznik pomocniczy miniaturowy CECA0.04-24V-50/60HZ 004641164 ETI
Parametr Wartość
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 4
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC
Sposób przyłączenia obwodu pomocniczego Połączenie śrubowe
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie, 400 V 10 A