Polecane
Cena: |
1,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,81 |
zł netto |
Cena: |
2,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 KPL |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
14 KPL |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Podkładka d=6,1 D=9,78 sprężysta DIN127 (1kpl.=10szt.) AW-S 6 SET 001101698 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Podkładka d=6,1 D=9,78 sprężysta DIN127 (1kpl.=10szt.) AW-S 6 SET 001101698 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk galwaniczny/elektrolityczny |
| Do śrub metrycznych o rozmiarze | 6 |
| Fazowanie | nie |
| Gatunek materiału | C45 (Stal) |
| Grubość | 1.4 mm |
| Hartowane | tak |
| Materiał | Stal |
| Średnica wewnętrzna | 6.5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 11.8 mm |
Pliki do pobrania
001101698_EPLANFile -
m/download/23227413/001101698-eplanfile.edz [14.22 kB]
PL121621V1 -
m/download/23227412/pl121621v1.pdf [278.05 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135