Polecane
Cena: |
60,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,97 |
zł netto |
Cena: |
74,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
53 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Gniazdo komputerowe 1x RJ45 kategoria 6 (mechanizm 1/2 bez ramki montażowej) 10000544-039 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Gniazdo 1x RJ45 kat.6 |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC001121 Złącze wtykowe sieciowe modułowe |
| Rodzaj materiału | metal, bezhalogenowe, szkło akrylowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053145821 |
| Wys. opak. jedn. | 4cm |
| Szer. opak. jedn. | 7cm |
| Dł. opak. jedn. | 19.5cm |
| Waga jedn. | 0.86kg |
| EAN13 opak. | 8421053145821 |
| Dedykowany do: | złącze Keystone i Avaya |
Pliki do pobrania
UES0096 -
m/download/18153013/ues0096.pdf [1.48 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Gniazdo komputerowe 1x RJ45 kategoria 6 (mechanizm 1/2 bez ramki montażowej) 10000544-039 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135