Polecane
Cena: |
42,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,83 |
zł netto |
Cena: |
52,68 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
72 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Adapter na 2 złącza RJ45 kompatybilny z formatem Keystone i Systimax (mechanizm bez ramki montażowej) 10000002-039 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Adapter na 2 złącza RJ45, kompatybilny z formatem Keystone i Systimax (mechanizm, bez ramki montażowej) |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000515 Adapter sieciowy |
| Rodzaj materiału | metal, bezhalogenowe, szkło akrylowe |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053145852 |
| Wys. opak. jedn. | 4cm |
| Szer. opak. jedn. | 7cm |
| Dł. opak. jedn. | 19.5cm |
| Waga jedn. | 0.074kg |
| EAN13 opak. | 8421053145852 |
| Dedykowany do: | złącze Keystone i Avaya |
Pliki do pobrania
14234,10000002-039 -
m/download/23902872/14234-10000002-039.pdf [50.37 kB]
UES0096 -
m/download/23921438/ues0096.pdf [1.48 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135