Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 123,74 zł brutto
Twoja cena 76,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 107,75 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 257,07 zł brutto
Twoja cena 164,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,78 zł brutto
Do koszykaCena: |
8,12 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,12 |
zł netto |
Cena: |
9,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 100 Rama montażowa 2-krotna !Montaż do puszki tylko na wkręty 10000920-039 KONTAKT
| Seria | Simon 100 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Rama montażowa 2-krotna |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Montaż do puszki na wkręty |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | metal |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Wysokość produktu | 80mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 5 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053138595 |
| Wys. opak. jedn. | 7.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 8.8cm |
| Dł. opak. jedn. | 15.8cm |
| Waga jedn. | 0kg |
| EAN13 opak. | 8421053138595 |
| Dedykowany do: | mechanizmów Simon 100 |
| dł. | 151mm |
Pliki do pobrania
14291,10000920-039 -
m/download/23902976/14291-10000920-039.pdf [45.08 kB]
UES0100 -
m/download/23921363/ues0100.pdf [1.49 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 100 Rama montażowa 2-krotna !Montaż do puszki tylko na wkręty 10000920-039 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5499brutto |
|
0 szt |
24h |
|
94 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
738brutto |
|
31 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1639brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
29 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6501brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2490brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
854brutto |
|
72 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5422brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18517brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
36 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11864brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3409brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
65 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135