Polecane
Cena: |
1152,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 152,69 |
zł netto |
Cena: |
1417,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 417,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: LS PFM-1000 RGBW 865 5 IP66 LEDV ELASTYCZNY MODUŁ LED LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | F |
| Maksymalna moc zestawu | 98 W |
| Minimalny kąt zgięcia | 30 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Barwa światła | Inne |
| Długość | 5000.00 mm |
| Długość całkowita | 5 mm |
| Długość pojedynczego segmentu | 100 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Klasa ochronności | III |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 5 |
| Liczba źródeł światła na metr | 120 |
| Liczba źródeł światła na stopę | 36 |
| Moc lampy na metr | 20 W |
| Model | Taśma |
| Model samoprzylepny | tak |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Przekrój przewodu | 0.5 mm² |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Do okablowania przelotowego |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Skuteczność świetlna oprawy | 107 lm/W |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy |
| Stopień ochrony (NEMA) | Inne |
| Strumień świetlny na metr | 1170 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | tak |
| Szerokość | 14 mm |
| Temperatura barwowa | 6500 - 6500 K |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Bezstopniowo |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 5 mm |
| Z końcówką | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z pokrywą ochronną | tak |
| Z zestawem połączeniowym | nie |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 40000 h |
Pliki do pobrania
asset-13097579 -
m/download/23049998/asset-13097579.pdf [203.25 kB]
asset-11463340 -
m/download/23049997/asset-11463340.pdf [3.11 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135