Polecane
Cena: |
321,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
321,35 |
zł netto |
Cena: |
395,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
395,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Pasek LED 20.000h rolka LS VAL-500/RGB/5 LEDV 4058075404441 LEDVANCE
Elastyczna Taśma, Pasek LED RGB o długości 5m z możliwością przycinania renomowanej i cenionej w branży oświetleniowej firmy Ledvance. Pasek LED o mocy 67W, wysokiej skuteczności świetlnej (500lm/m) oraz wysokiej trwałości. Taśma emituje wielokolorową barwę światła. Taśma obustronnie zakończona przewodami, dzięki czemu bez problemu możemy przedłużać taśmy do dowolnych długości. Dodatkową zaletą taśmy jest bezproblemowa współpraca ze standardowymi ściemniaczami, użycie ściemniacza pozwala dostosować siłę światłą do danej chwili. Taśma przeznaczona do zastosowania wewnątrz budynku, taśmy LED swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim jako dekoracyjne oświetlenie schodów oraz podwieszanych sufitów.
Parametry techniczne: Pasek LED 20.000h rolka LS VAL-500/RGB/5 LEDV 4058075404441 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalna moc zestawu | 67 W |
| Minimalny kąt zgięcia | 30 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP00 |
| Barwa światła | Inne |
| Długość | 5000.00 mm |
| Długość całkowita | 5 mm |
| Długość pojedynczego segmentu | 100 mm |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Klasa ochronności | III |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba źródeł światła na metr | 60 |
| Liczba źródeł światła na stopę | 18 |
| Moc lampy na metr | 14.4 W |
| Model | Taśma |
| Model samoprzylepny | tak |
| Napięcie lampy | 24 - 24 V |
| Przekrój przewodu | 0.5 mm² |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Z okablowaniem przelotowym |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Skuteczność świetlna oprawy | 37.2 lm/W |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Strumień świetlny na metr | 535 lm |
| Szerokość | 10 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Bezstopniowo |
| Wysokość/głębokość | 2.2 mm |
| Z końcówką | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z pokrywą ochronną | nie |
| Z zestawem połączeniowym | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 40000 h |
Pliki do pobrania
asset-13097602 -
m/download/23050021/asset-13097602.pdf [244.52 kB]
asset-11463251 -
m/download/23050019/asset-11463251.pdf [3.16 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135