Polecane
Cena: |
402,92 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
402,92 |
zł netto |
Cena: |
495,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
495,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DR DIM-PFM-100 220-240 24 P FS1 LEDV LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Sprawność | 91 % |
| Trwałość sterownika | 50000 h |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Długość | 233 mm |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Do zasilania prądowego | nie |
| Do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Moc wyjściowa | 100 - 100 W |
| Model | Dynamiczny |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Obudowa | Obudowa metalowa |
| Pobór mocy | 100.00 W |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Szerokość | 74 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | tak |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | tak |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura otoczenia | -40 - 50 °C |
| Wysokość | 42 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zabezpieczenie prądowe | nie |
| Zabezpieczenie termiczne | tak |
| Zasilany prądem stałym | nie |
Pliki do pobrania
asset-7079159 -
m/download/23057420/asset-7079159.pdf [3.91 MB]
asset-7080109 -
m/download/23057419/asset-7080109.pdf [3.94 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co DR DIM-PFM-100 220-240 24 P FS1 LEDV LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135