Polecane
Cena: |
3,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,50 |
zł netto |
Cena: |
4,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,30 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: IQ-LED G45E14 7,2W-NW KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 78 mm |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kształt bańki | Kulisty |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 40000 |
| Moc lampy | 4.2 - 4.2 W |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 40 - 40 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna | 112 lm/W |
| Strumień świetlny | 470 - 470 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 25000 h |
| Średnica | 45 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | E14 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
33735 -
m/download/14767241/33735.pdf [504.46 kB]
IQ-LED A60_C37_G45_ES111 - TUV_cert_PL -
m/download/13161659/iq-led-a60-c37-g45-es111-tuv-cert-pl.pdf [462.65 kB]
CE_1022 IQ-LED G45_C37 New v2_PL -
m/download/13165885/ce-1022-iq-led-g45-c37-new-v2-pl.pdf [856.21 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135