S203M-D63NA Wyłącznik nadprądowy 10kA 3P+N D63A 2CDS273103R0631 ABB
S203M-D63NA Wyłącznik nadprądowy 10kA 3P+N D63A 2CDS273103R0631 ABB (2CDS273103R0631)
Do ulubionych
Parametry techniczne: S203M-D63NA Wyłącznik nadprądowy 10kA 3P+N D63A 2CDS273103R0631 ABB
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 3
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 25 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 15 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania D
Głębokość wbudowania 69 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N tak
Kategoria przepięcia 3
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 4
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 400 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Prąd znamionowy 63 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 0.75 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0.75 - 25 mm²
Rodzaj napięcia Inne
Stopień zanieczyszczenia 3
Straty mocy 19.2 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 55 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz