S202M-C0.5UC Wyłącznik nadprądowy 10kA AC/DC 2P C0.5A 2CDS272061R0984 ABB
S202M-C0.5UC Wyłącznik nadprądowy 10kA AC/DC 2P C0.5A 2CDS272061R0984 ABB (2CDS272061R0984)
Do ulubionych
Parametry techniczne: S202M-C0.5UC Wyłącznik nadprądowy 10kA AC/DC 2P C0.5A 2CDS272061R0984 ABB
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 2
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 15 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 15 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Głębokość wbudowania 69 mm
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 400 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Prąd znamionowy 0.5 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 0.75 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0.75 - 25 mm²
Rodzaj napięcia Inne
Stopień zanieczyszczenia 3
Straty mocy 2.58 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 55 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz