Polecane
Cena: |
143,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
143,44 |
zł netto |
Cena: |
176,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
176,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Przycisk Uniwersalny Cięgnowy 6A 067038 LEGRAND
Sterowanie oświetleniemMechanizm do wyposażenia w- uchwyt montażowy- plakietkę- ramkęPrzycisk przełączny NO/NC - 6 A- Załączenie oświetlenia odbywa się poprzezpociągnięcie cięgna
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Przycisk Uniwersalny Cięgnowy 6A 067038 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba dźwigni | 0 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Przycisk pojedynczy |
| Model antybakteryjny | nie |
| Nadruk | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób działania | Cięgno |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu | Podstawa mocująca do systemu modułowego |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podświetleniem | nie |
| Zawiera źródło światła | nie |
Pliki do pobrania
a.2791.l[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.25 MB]
a2791k[1].pdf [2022-09-14 13:02, 882.09 kB]
dane_techniczne_f00540en_03[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.19 MB]
kg661[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.26 MB]
F00540EN-07 -
m/download/22607951/f00540en-07.pdf [476.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Przycisk Uniwersalny Cięgnowy 6A 067038 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135