Polecane
Cena: |
47,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,17 |
zł netto |
Cena: |
58,56 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
54,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: M45:2M 1Xrj45 Kat6 Utp 076564 LEGRAND
Mechanizm do wyposażenia w- uchwyt uniwersalny - ramkę Gniazdo 1 x RJ 45 kat. 6 UTP- 2 moduły - Biały
Parametry techniczne: M45:2M 1Xrj45 Kat6 Utp 076564 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 9003 |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Głębokość osprzętu | 33.7 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kanał instalacyjny | tak |
| Kategoria | 6 |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | tak |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(8) |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Brak |
| Szerokość osprzętu | 45 mm |
| Typ połączenia | Zacisk nożowy IDC |
| Wysokość osprzętu | 45 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | tak |
| Z polem tekstowym | tak |
Pliki do pobrania
LGRNZDSRWL -
m/download/22642682/lgrnzdsrwl.pdf [73.65 kB]
LGRP-00945-V02.01-FR -
m/download/22642684/lgrp-00945-v02-01-fr.pdf [778.73 kB]
LGRP-00945-V02.01-EN -
m/download/22642683/lgrp-00945-v02-01-en.pdf [779.55 kB]
LGYKTZARTV -
m/download/22642687/lgyktzartv.pdf [69.80 kB]
LGTBHOMIBN -
m/download/22642686/lgtbhomibn.pdf [69.98 kB]
LGSONILLRZ -
m/download/22642685/lgsonillrz.pdf [69.79 kB]
LGOZIYTEQO -
m/download/22642680/lgoziyteqo.pdf [55.46 kB]
LGQEVPNZFI -
m/download/22642681/lgqevpnzfi.pdf [79.94 kB]
LGLMDGIVGT -
m/download/22642679/lglmdgivgt.pdf [73.66 kB]
LGIVTGPSDB -
m/download/22642678/lgivtgpsdb.pdf [54.24 kB]
LGBWVIHFBY -
m/download/22642677/lgbwvihfby.pdf [54.06 kB]
LE01557AK -
m/download/22642672/le01557ak.pdf [1.52 MB]
F00949EN-08 -
m/download/22642671/f00949en-08.pdf [762.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co M45:2M 1Xrj45 Kat6 Utp 076564 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135