Polecane
Cena: |
25,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,42 |
zł netto |
Cena: |
31,27 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,27 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Ramka Antybakteryjna Pojedyncza 069001 LEGRAND
Akcesoria do montażu pionowego lub poziomegoRamka antybakteryjna pojedyncza- Usuwa 99,9% procent bakterii
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Ramka Antybakteryjna Pojedyncza 069001 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 53.6 mm |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 8.5 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | tak |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 90 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 82 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
a.2791.l[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.25 MB]
a.2791.n[1].pdf [2022-09-14 13:02, 752.69 kB]
dane_techniczne_f00899en_00[1].pdf [2022-09-14 13:06, 223.71 kB]
hk_k_0044_01_2019[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.13 MB]
kg678[1].pdf [2022-09-14 13:06, 883.15 kB]
F00899EN-01 -
m/download/22598551/f00899en-01.pdf [66.72 kB]
LGBOHXFUUY -
m/download/22598552/lgbohxfuuy.pdf [658.40 kB]
LGGJLFKGOQ -
m/download/22598553/lggjlfkgoq.pdf [1.73 MB]
LGKXXUHHYL -
m/download/22598554/lgkxxuhhyl.pdf [886.47 kB]
LGMVRBURAO -
m/download/22598555/lgmvrburao.pdf [3.08 MB]
LGSIUWCZUK -
m/download/22598556/lgsiuwczuk.pdf [1.01 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Ramka Antybakteryjna Pojedyncza 069001 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135