Polecane
Cena: |
334,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
334,11 |
zł netto |
Cena: |
410,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
410,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Celiane Ramka Tytan 2x3 Pozioma/Pionowa 068969 LEGRAND
Akcesoria do montażu pionowego lub poziomego2 x Potrójna - 71 mm montaż centralny- Do montażu na uchwytach montażowych o nr ref. 080266- Tytan
Opis serii
Parametry techniczne: Celiane Ramka Tytan 2x3 Pozioma/Pionowa 068969 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu montażowego | 53.6 mm |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Zabezpieczenie powierzchni | Anodowanie |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Do zabudowy | nie |
| Gatunek materiału | Aluminium |
| Głębokość | 8.5 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy i pionowy |
| Kolor | Tytan |
| Liczba jednostek | 6 |
| Liczba jednostek w pionie | 2 |
| Liczba jednostek w poziomie | 3 |
| Liczba łączników | 6 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 6 |
| Materiał | Metal |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 246 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 159 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
a.2791.l[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.25 MB]
a.2791.n[1].pdf [2022-09-14 13:02, 752.69 kB]
kg654[1].pdf [2022-09-14 13:02, 1.62 MB]
LGBOHXFUUY -
m/download/22598374/lgbohxfuuy.pdf [658.40 kB]
LGGJLFKGOQ -
m/download/22598375/lggjlfkgoq.pdf [1.73 MB]
LGKXXUHHYL -
m/download/22598376/lgkxxuhhyl.pdf [886.47 kB]
LGSIUWCZUK -
m/download/22598377/lgsiuwczuk.pdf [1.01 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Celiane Ramka Tytan 2x3 Pozioma/Pionowa 068969 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135