Polecane
Cena: |
574,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
574,07 |
zł netto |
Cena: |
706,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
706,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sfera: Moduł Klawiatury 353000 LEGRAND
Wideodomofony i domofonyPanele zewnętrzne SFERAModuł klawiatury numerycznejDo wyposażenia w plakietki- (X oznacza wykończenie: 1-aluminium, 2-biały, 3-stalowoszary, 5-Solid)- 35300X - plakietka modułu z wyświetlaczem- Wymiary (mm): 115 x 91 (szer. x wys.)
Parametry techniczne: Sfera: Moduł Klawiatury 353000 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 26.9 mm |
| Kolor | Inne |
| Liczba przycisków dzwonkowych | 3999 |
| Model | Mówienie/dzwonek |
| Sposób instalacji | System Bus |
| Szerokość | 115 mm |
| Wysokość | 91 mm |
Pliki do pobrania
ST-00000684-EN -
m/download/22630448/st-00000684-en.pdf [347.45 kB]
O1688A -
m/download/22630445/o1688a.pdf [128.59 kB]
RA00176AA_S_EN -
m/download/22630446/ra00176aa-s-en.pdf [4.98 MB]
RA00176AA_S_PL -
m/download/22630447/ra00176aa-s-pl.pdf [5.15 MB]
LGRP-01976-V01.01-EN -
m/download/22630444/lgrp-01976-v01-01-en.pdf [1.02 MB]
Sfera2011Keypad_04_00_01 -
m/download/22630449/sfera2011keypad-04-00-01.fwz [86.53 kB]
TisferaDesign_README_v1 -
m/download/22630450/tisferadesign-readme-v1.pdf [85.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135