Polecane
Cena: |
381,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
381,67 |
zł netto |
Cena: |
469,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
469,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sfera: Moduł Z 2x4 Przyciskami 352100 LEGRAND
Wideodomofony i domofonyPanele zewnętrzne SFERA- Moduł z 8 przyciskami wywołaniaDo wyposażenia w plakietki- (X oznacza wykończenie: 1-aluminium, 2-biały, 3-stalowoszary, 5-Solid)- 35216X - z sześcioma przyciskami w dwóch rzędach- 35218X - z ośmioma przyciskami w dwóch rzędach- Wymiary (mm): 115 x 91 (szer. x wys.)
Parametry techniczne: Sfera: Moduł Z 2x4 Przyciskami 352100 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 27 mm |
| Kolor | Inne |
| Liczba przycisków dzwonkowych | 8 |
| Model | Mówienie/dzwonek |
| Sposób instalacji | System Bus |
| Szerokość | 91 mm |
| Wysokość | 115 mm |
Pliki do pobrania
BT00600-a-EN -
m/download/22630455/bt00600-a-en.pdf [368.41 kB]
LGRP-00223-V01.01-EN -
m/download/22630456/lgrp-00223-v01-01-en.pdf [975.10 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135