Polecane
Cena: |
82,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
82,02 |
zł netto |
Cena: |
100,88 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
100,88 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik Zamka Do Paneli Linia 2000 Metal 346250 LEGRAND
Wideodomofony i domofonyAkcesoria- Przekaźnik zamka do paneli Linia 2000 MetalModuł przekaźnikowy do zastosowania z panelami zewnętrznymi LINIA 2000 METAL, umożliwiający sterowanie zamkiem (nie obsługiwanym przez magistralę).
Parametry techniczne: Przekaźnik Zamka Do Paneli Linia 2000 Metal 346250 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Dla sterowania lokalnego/ręcznego | nie |
| Do obciążeń pojemnościowych | tak |
| Inne systemy magistralne | Inne |
| Liczba wejść cyfrowych | 0 |
| Maksymalna liczba wyjść przełącznych | 2 |
| Maksymalna moc łączeniowa | 192 W |
| Możliwość podłączania różnych faz | nie |
| Możliwość rozbudowy modułowej | nie |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| System magistralny Funkbus (radiowy) | tak |
| System magistralny KNX | nie |
| System magistralny KNX z transmisją radiową | nie |
| System magistralny LON | nie |
| System magistralny Powernet | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Ze złączem magistrali | tak |
| Znamionowe napięcie pracy | 18 - 27 V |
Pliki do pobrania
BT00669-c-EN -
m/download/22648686/bt00669-c-en.pdf [202.12 kB]
U0154A -
m/download/22648692/u0154a.pdf [1.14 MB]
LGRP-00104-V01.01-EN -
m/download/22648687/lgrp-00104-v01-01-en.pdf [1,014.59 kB]
LGRP-00111-V01.01-EN -
m/download/22648688/lgrp-00111-v01-01-en.pdf [1.04 MB]
LGRP-00145-V01.01-EN -
m/download/22648689/lgrp-00145-v01-01-en.pdf [1.08 MB]
LGRP-01101-V01.01-EN -
m/download/22648690/lgrp-01101-v01-01-en.pdf [715.43 kB]
LGRP-2015-230-V1-EN -
m/download/22648691/lgrp-2015-230-v1-en.pdf [1.27 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik Zamka Do Paneli Linia 2000 Metal 346250 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135