Polecane
Cena: |
14,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,15 |
zł netto |
Cena: |
17,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
90 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RURA SZTYWNA RSO 20 ODGROMOWA 3 M SZARA 06.52
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Do instalacji podziemnych | tak |
| Do instalacji w betonie | tak |
| Do ścian pustych | tak |
| Instalacja maszyn i urządzeń | tak |
| Instalacja zewnętrzna | tak |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| Montaż natynkowy | tak |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Odpowiednie do instalacji na drewnie | tak |
| Odpowiednie do instalacji podpowierzchniowych (wylewka) | tak |
| Podatność na zginanie | Sztywny |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | nie |
| Średnica wewnętrzna | 14 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 mm |
| Wykonanie trudnopalne | tak |
| Z mufą | nie |
| Zakres temperatur pracy | -25 - 60 °C |
Pliki do pobrania
0035_36_37_22 - Rury ODGROMOWE RSO i osprzęt - Karta produktu -
m/download/20870705/0035-36-37-22-rury-odgromowe-rso-i-osprzet-karta-produktu.pdf [495.90 kB]
Karta_prod_System_odgromowy_Nr_0035_36_37 -
m/download/16622717/karta-prod-system-odgromowy-nr-0035-36-37.pdf [467.73 kB]
35,36,37 - SYSTEM ODGROMOWY - Deklaracja PL -
m/download/21311122/35-36-37-system-odgromowy-deklaracja-pl.pdf [1.73 MB] Produkty z tej samej kategorii co RURA SZTYWNA RSO 20 ODGROMOWA 3 M SZARA 06.52
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135