Polecane
Cena: |
159,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
159,95 |
zł netto |
Cena: |
196,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
196,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Oznaczniki nawlekane na przewody 0,75-1,5 mm2 białe 1000 szt. / rolka 211-861 WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 10.5 m |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | W formie rolki |
| Nadruk | Brak |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Cienkościenny |
| Sposób montażu | Podwieszanie |
| Szerokość | 5 mm |
| Średnica żyły | 0.75 - 1.5 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
| Ząbkowanie | Brak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Produkty z tej samej kategorii co Oznaczniki nawlekane na przewody 0,75-1,5 mm2 białe 1000 szt. / rolka 211-861 WAGO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135