Polecane
Cena: |
35,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
35,45 |
zł netto |
Cena: |
43,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
43,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wtyk 2-torowy czarny z obudową odciążającą naciąg WINSTA EIB 893-1032 /50szt./ WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. ciągła odporność temperaturowa elementu stykowego | 85 °C |
| Maks. ciągła odporność temperaturowa uchwytu kablowego odciążającego | 105 °C |
| Obciążenie ogniowe | 0.0475 kWh |
| Z odciążeniem naprężeń | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Poliamid (PA) |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 47.5 mm |
| Kodowane mechanicznie | tak |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba połączeń na biegun | 1 |
| Materiał styku | CuSn |
| Model | Wtyczka |
| Napięcie znamionowe | 50 V |
| Oznaczenia biegunów | 1+, 2- |
| Oznaczenie barwne styków | Szary |
| Prąd znamionowy | 3 A |
| Rezystancja skrośna | 3 mΩ |
| Rodzaj ryglowania | Brak |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość | 14.1 mm |
| Średnica kabla | 5 - 7 mm |
| Typ połączenia | Zacisk sprężynowy |
| Wykończenie powierzchni styku | Cynowanie |
| Wysokość | 11.1 mm |
| Znamionowe napięcie udarowe | 0.8 kV |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135