Polecane
Cena: |
500,30 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
500,30 |
zł netto |
Cena: |
615,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
615,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Moduły SFP 100BASE FX Multi-Mode 1310 nm LC 2 km srebrny WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| 40 Gigabit Ethernet | nie |
| Compatible with Grade2TV according to XP-C 90-483 | nie |
| Compatible with Grade3TV according to XP-C 90-483 | nie |
| Długość fali | 0.00131 nm |
| Kompatybilność z Grade2TV zgodnie z XP-C 90-483 | nie |
| Kompatybilność z Grade3TV zgodnie z XP-C 90-483 | nie |
| 10 Gigabit Ethernet | nie |
| Ethernet | tak |
| Fast Ethernet | tak |
| Gigabit Ethernet | nie |
| Głębokość | 56.6 mm |
| Liczba portów 10 Gbps LC (LR) | 0 |
| Liczba portów 10 Gbps LC (LX) | 0 |
| Liczba portów 10 Gbps LC (SR) | 0 |
| Liczba portów 10 Gbps LC (SX) | 0 |
| Liczba portów 10 Mbps AUI | 0 |
| Liczba portów 10 Mbps BNC | 0 |
| Liczba portów 10 Mbps RJ45 | 0 |
| Liczba portów 10 Mbps ST | 0 |
| Liczba portów 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Liczba portów 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Liczba portów 100 Mbps MT RJ | 1 |
| Liczba portów 100 Mbps SC | 0 |
| Liczba portów 100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Liczba portów 1000 Mbps LC (Lx) | 0 |
| Liczba portów 1000 Mbps LC (SX) | 0 |
| Liczba portów 1000 Mbps MT RJ | 0 |
| Liczba portów 1000 Mbps SC | 0 |
| Liczba portów ISDN WAN | 0 |
| Liczba portów mieszanych RJ45 / Mini GBIC | 0 |
| Rodzaj budowy | Inne |
| Szerokość | 13.4 mm |
| Wysokość | 13.3 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135